Më mbaj mend (për 1 muaj)

Babeta Shahini - Kili Kili Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Cfare ke shpirti im
je gjithmone serioz
hajde zemra ime
se kam qejf te loz

e kili kili kili
une te ngacmoj
te gjithe burrat e botes
jeni njesoj

sa embel sa embel
une ty te perkedhel
inati,inati
inati shpejt te del

i merzitur ti mos rri
se nuk me pelqen
teper teper une te dua
kili e kili iiii

e kili kili kili
une te ngacmoj
te gjithe burrat e botes
jeni njesoj

gjithe burrat,gjith burrat
qe te gjithe jane njesoj
nje grua e zgjuar
kollaj i ve ne loje

i merzitur ti mos rri
se nuk me pelqen aspak
teper teper une te dua
kili e kili iii

e kili kili kili
une te ngacmoj
te gjithe burrat e botes
jeni njesoj.


Ky tekst u dërgua nga Ina 19Babeta Shahini
Publikimi: 01/12/2009
Muzika: Ilir Balla
Video Produksioni: MAX Production


Babeta Shahini - Kili Kili
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kili Kili".
3. Video është e këngës "Kili Kili", por nuk këndohet nga Babeta Shahini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Babeta Shahini:


Komente 0