Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Babeta Shahini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Babeta Shahini është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2000, Babeta Shahini publikon albumin "Falma Zemren". Në Maj 2004, Babeta Shahini merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Oh Sa Shume Me Ka Marre Malli". Në vitin 2004, Babeta Shahini publikon albumin "Vetem Nje Cast". Në Prill 2005, Babeta Shahini merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "S'me Genjen". Në vitin 2005, Babeta Shahini publikon albumin "Zhade". Në vitin 2006, Babeta Shahini publikon albumin "Si Karramele". Më datë 1...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Profili

SoundCloud

Kanali

Youtube

Profili

SoundCloud

Shto profile

zyrtareKili Kili (2009)

Si Karramele (2006)

Zhade (2005)

Vetem Nje Cast (2004)

Falma Zemren (2000)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

2
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Marjeta Billo

Linda Sadiku

Eltina Minarolli

Kamela Islamaj

Ornela Bregu

Xhejsi Jorgaqi

Olta Boka

Megi Laska

Rezarta Smaja

Erga Halilaj

Tags: Babeta Shahini, Bebeta Shahini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet