Më mbaj mend (për 1 muaj)

Babeta Shahini - Kurnaci Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  12

x2
Je i pashem e sojli
te bie bretku per shpi
gjithe te mirat ti i ke
po c'e do kurrnac ti je

x2
te betohem per kta sy
nuk kam pa kurrnac si ty
s'kemi dale nje here ne pjac
s'ke c'e do burrin kurrnac

x2
dhe nje kafe kur ta pish
s'di nje here me lon bakshish
s'di njehere ti me bo nder
me u tregu kavaljer
x2
te betohem per kta sy e naaj naj
nuk kam pa kurrnac si ty e naaj naj
s'kemi dal nje here ne pjac
s'ke c'e do burrin kurrnac
burrin kurrnac


Ky tekst u dërgua nga Ina19Babeta Shahini
Publikimi: 03/02/2008
Video Produksioni: MAX Production


Babeta Shahini - Kurnaci
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kurnaci".
3. Video është e këngës "Kurnaci", por nuk këndohet nga Babeta Shahini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Babeta Shahini:


Komente 0