Më mbaj mend (për 1 muaj)

Babeta Shahini - Fiksim Do Te Me Kesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  13

nuk vij dot pas shijes tate
djale pas shijes tate
me intriga dhe inate
oh sa shume e zgjate

ka mbaruar po ta them
djalo midis nesh
te betohem te betohem
fiksim do me kesh

ref
dale djalo dale dale
zemren tjetres ti ia fale
mos harro ka dhe finale
dale djalo dale dale

2
pse tani me mban inat
pse me mban inat
une e di pa mua ti
s'do te jesh rehat

ka mbaruar po ta them
djale cdo gje mes nesh
te betohem te betohem
fiksim do me kesh

ref
dale djalo dale dale
zemren tjetres ti ia fale
mos harro ka dhe finale
dale djalo dale dale.....


Ky tekst u dërgua nga ErlaBabeta Shahini
Publikimi: 01/12/2006
Orkestrimi: Ilir Balla


Babeta Shahini - Fiksim Do Te Me Kesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fiksim Do Te Me Kesh".
3. Video është e këngës "Fiksim Do Te Me Kesh", por nuk këndohet nga Babeta Shahini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Babeta Shahini:


Komente 0