Më mbaj mend (për 1 muaj)

Babeta Shahini - Ti Fantazon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  4

Hajde zemra ime
jam vec enderrime
kur ti te jesh zgjuar
une do jem larguar (x2)

Instikti yt e ndjehu
ky luku im te dehu
e te rrembeu fantazia
i fjetur je a zgjuar
kthehu sa larg ke shkuar
te ka sunduar euforia

Fantazon shume
sa larg ke mberrit
perfundimin s'e kishe prit

ref
Hajde zemra ime
jam vec enderrime
kur ti te jesh zgjuar
une do jem larguar (x2)

Sheh endrra me sy hapur
qiellin me dore ke kapur
se fole dy tre here me mua
harrova nuk te pyta
cila do jete e dyta
qe indentike t'jete me mua

Fantazon shume
sa larg ke mberrit
perfundimin s'e kishe prit

ref
Hajde zemra ime
jam vec enderrime
kur ti tejesh zgjuar
une do t'jem larguar (x2)


Ky tekst u dërgua nga JonaBabeta Shahini
Publikimi: 01/12/2010
Video Produksioni: MAX Production


Babeta Shahini - Ti Fantazon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Fantazon".
3. Video është e këngës "Ti Fantazon", por nuk këndohet nga Babeta Shahini.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Babeta Shahini:


Komente 0