Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  7
  • Emri i Vërtetë:
  • Besart Krasniqi
  • Vendlindja:
  • Vushtrri 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Bac është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertet i Bac eshte Besart Krasniqi. Ai lindi ne Vushtrri aktualisht ku edhe jeton. Ai eshte pjesmarres i grupit nga Vushtrria Bloody Albanian. Ai i i inqizon kenget ne studion INTERPLAY....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Amir

Durimash

Mc.Problemi

Dhura

Mad Boy

Real-D

1ky

Alboos

Mr.Don

Briski

Tags: Bac, Besart Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet