Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Baci's

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Emri i Vërtetë:
  • Samet Shala
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Baci's është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Baci's apo me ndryshe Samet Shala eshte vellai i Big Wolf dhe i Bonsatonit te cilet jetojn ne Prizren. muziken e ben Ne Studion e Au Records, dhe është pjese e këtij Grupi Armata Ujqve....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

AU Records

Vëllai i

Big Wolf

Vëllai i

Bonsaton

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Gentrit Sopjani

Knife Man

Fugaa

Tiki

Cyclone

Noliman

Alidema

Taste 2

Gold Mc

Tensioni G


Tags: Baci's, Bacis, Baci-S, Baci'$, Samet Shala

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet