Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Baci's - Me Arsyje  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/05/2018

2018-05-30T18:50:39


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Arsyje" kënduar nga Baci's.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Baci's i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Baci's:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet