Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bad Sight

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  60
 • Emri i Vërtetë:
 • Almir Morina
 • Vendlindja:
 •  
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Bad Sight është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Almir Morina, i njohur më mirë si Bad Sight, është një reper shqiptar, i cili u lind më 21 Prill 1997 në Kosovë. Muzika: Qysh në moshën 12 vjeqare, ai e dalloi talentin e tij për muzikë dhe ia vendosi vetes nofkën Bad Sight. Ai filloi t'i lancoi hitet e para, që u pëlqyen jashtëzakonisht shumë nga publiku. Bad Sight deri tani i është përkushtuar baladave, kurse në bashkëpunimë me këngëtarë tjerë, publikoi edhe muzikë R&B. Baladat: Të g...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

4 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

1
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Nitinjo

Mc Qlira

Dr.Ree

D.S.

Hustle5k

Pimpex

W.G.

Aga B

Liil Craizy

Ricku

Tags: Bad Sight, Baddsight, Badd Sight, Badsight, Almir Morina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet