A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Baggeri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
  • Emri i Vërtetë:
  • Furkan Ramadani
  • Vendlindja:
  • Tetovë 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
BIOGRAFIA: Baggeri është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Furkan Ramadani në jetën e përditshme BaGGerI a.k.a Qeni ShaRRiT Banor i fshatit Përshefc, ku BaGGeri filloi të rritet dhe kreu Shkollën Fillore deri më Klasën e 6. Kur në at çast në Tetov dhe tër Maqedonin u bënte Luft kundër Shqiptarve te Maqedonis dhe Maqedonve. BaGGerI dhe Familja e ti përjetoi Luftën 1 jav. Lufta po vazhdonte BaGGerI dhe Familja largohenin nga Vendlindja ne Gurbet tek Babai i tyre ne Zvicër per 3 muaj. Mbas pak kohe ku edhe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Tuli Goa

Bomba

Bloody

Explicit

Albboy

Big Night

Merytoni

Ex Wolf

Rameka

ZeeroMan


Tags: Baggeri, Bageri, Qeni Sharit, Furkan Ramadani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019