A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
  • Origin:
  • Durrës 
  • Residence:
  • Itali 
BIOGRAFIA: Bago is a singer of Hip-Hop music. Më datë 27 Prill 2017, Florian Shtambari publikon videoklipin "Syt Oqean", në bashkëpunim me Bago-G, Fred Sybardhi & Eneas Milano. Më datë 27 Korrik 2017, Florian Shtambari & Bago-G publikojnë videoklipin "I Love Nensy". Më datë 8 Dhjetor 2017, Bago-G publikon videoklipin "Gjithçka Ka Ndryshu", në bashkëpunim me Vedat Demiri. Më datë 18 Maj 2018, Bago publikon videoklipin "Dul Lulija". Muzika e këngës u punua nga Maringlen Boja. Videokli...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Brakaj G

Kid Ali

Forstreet

Offrace B

Gavo

Eriosti

Renny

Mc Klinton

Princi Rebel (Ani)

Lekssi


Tags: Bago, Aurel Gjeci, Bago-G

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019