Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Bajo është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 10 Korrik 2020, Bajo publikon videoklipin "Rreth I Gjon". Më datë 14 Janar 2022, Bajo publikon videoklipin "Hash". Teksti i këngës u shkrua nga Bajo. Produksioni audio u realizua nga Mc Stobs....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Bajo

Komente 0