Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajram Dobra - Të Dua 2010 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Rininë unë ty ta fala
dhe i lumtur jam me ty
Të dua me gjithë zemër
e imja dashuri.
Rininë unë ty ta fala
dhe i lumtur jam me ty
Të dua me gjithë zemër
e imja dashuri.

Reff: 2x
Të dua, shumë të dua
i dua sytë e tu
Të dua si gjith`herë
sy kaltroshe plot verë.

Je si lule e pranverës
që aq shumë i dua
Të deshta me gjithë zemër
dhe prapë me zemër t`Dua .
Je si lule e pranverës
që aq shumë i dua
Të deshta me gjithë zemër
dhe prapë me zemër t`Dua .

Reff: 2x
Të dua, shumë të dua
i dua sytë e tu
Të dua si gjith`herë
sy kaltroshe plot verë.

Reff: 2x
Të dua, shumë të dua
i dua sytë e tu
Të dua si gjith`herë
sy kaltroshe plot verë.


Ky tekst u dërgua nga  Linn`a

Bajram Dobra - Të Dua 2010
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Dua 2010".
3. Video është e këngës "Të Dua 2010", por nuk këndohet nga Bajram Dobra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bajram Dobra:


Komente 0