Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bajram Dobra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  • Drenicë 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Bajram Dobra është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore vajtuese. Filloi karrieren muzikore qysh ne moshe te re, duke e trasheguar nga i ati i tij Ganiu, i cili ishte nje rapsod i njohur. Albumin e pare e editoi ne vitin 2001, i cili u titullua "Dua te jem vetem me ty". Më datë 21 Qershor 2010, Bajram Dobra publikon videoklipin "Agoi". Më datë 10 Shkurt 2011, Bajram Dobra publikon videoklipin "Ndoshta M'ke Harruar". Më datë 17 Tetor 2012, Bajram Dobra & Luli (Lulzim Sadiku) publikojnë videoklipin "Keng...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Don Arbas

Ergin Brahimi

Papushi

Armend Shabani

ZeeroMan

Besjan Gashi

Acidi

Hysni Zeqiri

Valon Rama

Astrit Bejta

Tags: Bajram Dobra


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet