Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajram Dobra - Ndoshta M'ke Harruar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ndoshta m'ke harruar, ndoshta ke ndryshuar,
Por un i njejti kam mbete. Se di ku gabuam,
Kurr ma su takuam, edhe ti sonte qenke vet.
Nuk paske ndryshuar e bukur si te lash.
Ah bre shpirti im, pse rrin e utuar,
afromu te lutem tash, eja n'perqafim.

REF:
Buzet se çpo me dridhen, lot ne sy s'mund ti mbaj,
ne te dy jo nuk kishim faj. Dashuria ime e pare,
u ben shum pa te par, per ty malli shum me ka marr.

Gjdo nate te endrroja, gjdo dite te kerkoja,
dhe prap nuk te gjeja dot, kenget qe degjoja,
me ty qe i kendoja, kurr dikur ne ishim bashke.
Nuk paske ndryshuar, e bukur si te lash.
Ah bre shpirti im, pse rrin e utuar,
afromu te lutem tash, eja n'perqafim.

REF:
Buzet se çpo me dridhen, lot ne sy s'mund ti mbaj,
ne te dy jo nuk kishim faj. Dashuria ime e pare,
u ben shum pa te par, per ty malli shum me ka marr. X2


Ky tekst u dërgua nga Besa

Bajram Dobra - Ndoshta M'ke Harruar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndoshta M'ke Harruar".
3. Video është e këngës "Ndoshta M'ke Harruar", por nuk këndohet nga Bajram Dobra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bajram Dobra:


Komente 0