Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bajram Dobra & Gani Dobra - Moj Sharki

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Sharki".
3. Video është e këngës "Moj Sharki", por nuk këndohet nga Bajram Dobra & Gani Dobra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bajram Dobra & Gani Dobra - Moj Sharki  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

29/03/2015

2015-03-29T12:05:46+00:00Moj Sharki
Moj shakri sharki e vjeter
Moti zanin sta kom ni
Mka marr malli per ni vakt te vjeter
Une ti kur ishim tri
Une ti u plakem bashk kang mas kange dit mas dite
2* Amanet qysh na kan lan e kem rujtun kangen shqipe

Nisja kanges djaloj ri amanet o ket sharki
2* Knomi nja dy kang prej malli hiqma
Ket merzi si zjarri

Ndor te morra moj sharkia babes telat fort ti kam shtrengu
Nja mas nja fjala fjales ty ket keng me ta kushtu
Nisja bab ni kang te vjeter ni fjal ti e un ni tjeter
2* Si bilbyli qe knon pranver ta ni zanin edhe ni her

Qifteli edhe sharki baba I vjeter e djali ri
2* kanga shqipe nuk harrohet
Brez mas brezi trashegohet ..


Më Shumë Këngë Nga Bajram Dobra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet