A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bajram Gigolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
  • Vendlindja:
  • Leshan :: Suharek 
  • Mosha:
  • 49 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Bajram Gigolli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Në vitin 2009, Bajram Gigolli publikon albumin "Ah Moj Tradhetare". Në vitin 2010, Bajram Gigolli publikon albumin "Nuse Për Vëlla". Në vitin 2012, Bajram Gigolli publikon albumin "Këngë Dasmash" Në vitin 2014, Bajram Gigolli publikon albumin "Nisi Kenga, Nisi Shyhreti" Në vitin 2015, Bajram Gigolli publikon albumin "Live 2015" Më datë 7 Qershor 2016, Bajram Gigolli publikon videoklipin "Hasi Jone". Në vitin 2016, Bajram Gigolli...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Live 2019 (2019)

Live 2018 (2018)

Live 2017 (2017)

Live 2016 (2016)

Live 2015 (2015)

Nisi Kenga, Nisi Shyhreti (2014)

Këngë Dasmash (2012)

Nuse Për Vëlla (2010)

Ah Moj Tradhetare (2009)

Vullkan Tallava


» Dërgo Një Këngë »

Hasi Jone
Zjarr Sonte
Zemrush


Artistë Të Ngjashëm:

Naser Mitrovica

Florent Nushi

Hamez Llapqeva

Nehat Ferati

Vllaznim Sinani (Caki)

Dardan Shkreli

Hazir Qelaj

Luan Krasniqi

Xhavit Vitia

Visar Peja


Tags: Bajram Gigolli, Bajram Dhe Luli, Giga

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019