Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajram Gigolli - Jom Ba Si Det I Vdekur Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


jam ba si deti vdekur qe ska as pak val per lotet qe i kam derdhun kush ta qen shkaktar 2x
tititi nuk ke zemer titi nuk ke shpirt ti mojjjj nuk ke ndjenja per dashnii
sguxon mo mem shiku moj mori e pa bes tash me tjeter kon moj ti po ban fejes
2x
tiiii nuk ke zemer tititi nuk ke shpirt ti mojjjjj nuk ke ndienja per dashni


Ky tekst u dërgua nga Bajram Gigolli


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bajram Gigolli - Jom Ba Si Det I Vdekur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jom Ba Si Det I Vdekur".
3. Video është e këngës "Jom Ba Si Det I Vdekur", por nuk këndohet nga Bajram Gigolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bajram Gigolli:


Komente 0