Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Augustin Ukaj & Bajrush Doda - Moj Toke E Kosoves

Bajrush Doda - Dem Ahmeti (Novica I Zi)

Bajrush Doda & Augustin Ukaj - Kush Po Qane

Dërgo një album »


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet