Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajrush Doda - Ali Rrustemi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

çka ka dielli si spo bon drit
krisi pushka ne mitrovic
ne mitrovic krisi kijameti
nau ka vra o Ali Rrustemi
e ka pre qaj katil o veti
qaj katili o punt me marre
shum po i pret shqiptat me pare
qysh e preu at djal te ri
ska lan shoq ne shqiptari
mene te vogel me fol me thmi
shum gjymert mrena me hi
selam shokve e miqve te mi
ky Alia fjal ka que
thumi fisit te lufton per mue
lash dy motra kom lan grue
tuk len dielli e praron hana
o Ali Rrustem nuk bon ma nana


Ky tekst u dërgua nga Rinor Rifat Gashi

Bajrush Doda - Ali Rrustemi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ali Rrustemi".
3. Video është e këngës "Ali Rrustemi", por nuk këndohet nga Bajrush Doda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bajrush Doda:


Komente 0