A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Banda Butuesi

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  62
BIOGRAFIA: Banda Butuesi is a popular group/singers and label of Hip-Hop music. Banda B.U.T.U.E.S.I e themelume ne vitin 1997 ne kohen e trazirave nga 99NCI. Disa nga antaret e grupit jane: Cartani( JUDOVNIK BOSHNJAKU ) 99NCI (ALBERT PRENGZI) ELEMINIMI (ERMAL DOSHLANI) MC DOC (EMILIJAN BUSHPEPA) KING LINK (SPARTAK HASANDOCI) ALBBOY (ARBER KACOLI) KACAKI (ARBEN SHAHINI) TROUBLE (ILIR KULICI) WHITE DEVIL (FADIL MUGLECI) BACA EB (ERMAL BUCPEPA) DMC BABLOKI (ARDIT SOKOLI) TOSKANNIK STRESI(ARKIMED LUSHAJ) NISHANI (L...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


This Label's Members :: Banda Butuesi:

Stresi

Çartani

DMC aka Babloki

Eleminimi

J.B.

Kacaki

JKN

Albboy

99nci

Doppio-O

Litroli

King Link

White Devil


Tags: Banda Butuesi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019