Bane
Bane

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Bane është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 19 Dhjetor 2014, Bane publikon videoklipin "Bigmouth". Produksioni audio u realizua nga PanchoCity. Më datë 21 Maj 2017, Bane & Krayzie Xia publikojnë videoklipin "Skunx"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0