A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Bannzz - Rapsenskixofrenparefren  (Feat. Dennk & BimBimma)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

//

Featuring

BimBimma


Okej qiky o repsenskixofren pa refren
repsenskixofren pa refren

stili new, ni king mbret sikur thik
shkoj perpara pa frik prej kosove n'amerike
me kpuc a patik me mat miren qik
ju repera amatera mos boni panik

osht nstil e pik mos gabo ti me ik
jom talent edhe pik si ajnshtajni nfizik
mastik nuk pi une veq hi e transferona
sikur djelli 100 Celcius per juve bona

nxeht shum nxeht mos gabo me prek se t'djeg
me mu mikrtovalt juve sjau qet
ju better bollni nrep
tash pot thom ty apet
stilin ma ndrron
kryt hipnotizon stimulon
nalt shum na qon
four, three, two, one, when i come
whack MC's better run, this is how its done

Animator, piktor, puntor, ju boj hor
se jom epror nkit hip-hop floor
hard core me mikrofon ndor
e ti po don me fol YOU FUCKIN WHORE
se me kos jom tu korr repera amator
si kryefjal ne fjalor me magnofon i fol
faktor kryesor ne thesar shtetror
terror ne shtator numer 11 shifror
porblem matematikor kijamet ajror
ne ndertim dyfishor tash ne nivel siperfaqsor
terbim njerzor me manipulim trunor
o trup qiellor sa u bo qajo orë

prite qoje lshoje pa sa ma posht
se ju jeni ato qe po ju thojn lop
kuaj e llaza nuk e dini sa e gat o staza
ku jeni n'next staza rep me fraza
taman dil te kaza e fataza
hajde paparaza qe makaza
hini goll te llaza
u rrxun dy taza
u djeg edhe faza
hini kamikaza
u perrzhit baza
deri n'mikrofaza
mirpo allkatraza nrrug si kelbaza
e na me hater tllaza
IK SE PO NA NJEK LLAZA


Lyrics submited by Vullnet   rigoon


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019