A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • B
  • Bannzz
  • Rapsenskixofrenparefren II

Audio

Video Link

Bannzz - Rapsenskixofrenparefren II  (Feat. Dennk & BimBimma)


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/01/2010

2010-01-10T18:54:53

Featuring

BimBimma


Bannzz :

Jom statik fjale pa kurfar pale vale vokale
pozit vertikale normale spirale maksimale
nizet e kater thy per shtat i bjen qe jom shkall e nalt
nese e kthen e mat veten edhe vetit ja munon antart
repi u bo kataklizem u shendru n'kopsht zologjik
reperat pa elemente jasht sistemi periodik
zbulimi i ni vizatimi ilustrimi ni tregimi
ndrim menimi kur vjen himni prezantimi ni expozimi
prishet regullorja ndertohet drejt si vizorja
qifti jon ta verteton qe repit si vyn permendorja
kshtuqe nese pesh qohesh bllokohesh gabohesh
nese menon me na mshel gojen mashtrohesh njejt si para do kohesh
imagjinata n'kulminacion prap e njejta procedur
une n'sken boj tortur ju tash posht qitni me dur
e heki kadal pullen e zhdrypi posht patentin
plus ty t'jepet mundsia per me shpreh talentin . !


Lyrics submited by  besfort


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019