Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Bardha Dernogllava

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
Bardha Dernogllava është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Marjana Hila

Qëndresa Qarri-Shala

Peki Paloka

Elona (Irma Cullina)

Hanumshahe Morina

Ditare Gashi

Hava Bytyqi

Amanda Sertolli

Mirjeta Mema

Nesa Omaj

Tags: Bardha Dernogllava, Bardha Denogllava, Bardha Drnogllava


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet