Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bardhec Hajdaraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
Bardhec Hajdaraj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Adem Maxharra

Brahim Osaj

Hasan Kçiqi

Taulant Gashi

Sulejman Memishi

Avni Metalia

Lekë Duhoni

Syle Mahalla

Fadil Llugaxhiu

Qamili I Vogel

Tags: Bardhec Hajdaraj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet