Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bardhi (Bardh Ramadani)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
 • Emri i Vërtetë:
 • Bardh Ramadani
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 44 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Bardhi (Bardh Ramadani) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. E lansuar para një javë, balada drithëruese e këngëtarit Bardhi tashmë po shijon sukseset e saj. Më datë 13 Gusht 2016, Bardhi publikon videoklipin "Une Kam Faj". Balada drithëruese e këngëtarit Bardhi u pëlqye shumë tek fansat e komentet për këngën janë pozitive. Kjo baladë është punuar nga Bini Nebihu, me tekst të Avni Qailit. Kënga është prodhim i produksionit të njohur Labia. Më datë 23 Shtator 2016, Bardhi publikon videoklipin "Ate Eme...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mad Lion

Driton Ajeti

Faton Rugova

Blerim Gashi

Duli

Bekim Kastrati

Bajram Asllani

Enigma

Marlen Qelia

Dritëro Shaqiri

Tags: Bardhi, Bardh Ramadani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet