Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bardhi Idrizi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  228
 • Emri i Vërtetë:
 • Bardhyl Idrizi
 • Vendlindja:
 • Kumanovë 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Bardhi Idrizi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Bardhi Idrizi është këngëtar nga Kumanova, Maqedonisë së Veriut. Ka nisur të merret me muzikë në vitin 2017 duke prodhuar projekte profesionale. Më datë 13 Tetor 2018, Bardhi publikon videoklipin "SMK". Më datë 16 Shkurt 2019, Bardhi publikon videoklipin "Galileo". Më datë 28 Prill 2019, Bardhi publikon videoklipin "Familia". Më datë 21 Maj 2019, Bardhi publikon Mixtapen e parë me 11 këngë që vendosi ta titullojë "21" për disa arsyje ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

6 🔥21 (2019)

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (38)

19
13
16
19
38
24
22
31
16
13
15
16
18
18
21
22
4
4
6
6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

S4MM

Emir

Bloody

Tikkz

Ex Wolf

Kia

Ogi

Sacrifice

Readi

EMI

Tags: Bardhi Idrizi, Bardhi, Bardhyl Idrizi


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet