A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Bardhok Prebibaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Bardhok Prebibaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 18 Nëntor 2010, Bardhok Prebibaj publikon videoklipin "Balada E Gurit Murg". Më datë 29 Tetor 2011, Bardhok Prebibaj publikon videoklipin "Kenge Kushtuar Ndue Prele Bjeshka". Më datë 25 Nëntor 2012, Bardhok Prebibaj publikon videoklipin "Binak Kola I Shal's". Më datë 7 Tetor 2014, Bardhok Prebibaj publikon videoklipin "Elegji Per Mark Nrethin". Më datë 31 Maj 2017, Bardhok Prebibaj publikon videoklipin "Mall Per Nenen". Më ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Kenge Per Gjergj Zmalaj
Balada E Gurit Murg
Njeriu Nifet N'dite Te Vshtire (Kushtuar Katrina Zef Qytetit)
Mall Per Nenen
Elegji Per Mark Nrethin
Binak Kola I Shal's
Kenge Kushtuar Ndue Prele Bjeshka


Artistë Të Ngjashëm:

Paulin Gega

B-King

Gjyks

Sunaj Raimi

Mirsad Shabani

N-Ec A.K

Big-K

Shaban Rogaci

Wllatki

Avni Mehmeti


Tags: Bardhok Prebibaj, Bardhok Perbibaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019