Barok Studio

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Barok Studio është një grup autorësh dhe muzikantësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Elephant

Shpeta Sound

Massive Production

Tull Production

Big Deal Records


Tags: Barok Studio

Krijo Një Kartolinë