Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bashkim Alibali - Letër Në Kufi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  7

Letër me ke çu
Atje në kufi
S'më paske harru
Qëkur ishim f'mi

MË merr malli për shtëpin'
Për fush' e për mal
Si se paske harru shamin'
Që ta pata fal...

Kur të kthehem bashk' do jemi
Vash o mori vash

Paske gjetur shoke
Djem qe ruajn kufijt
Mbremjave ne poste
Kujtoni shtepit


Ky tekst u dërgua nga Alketa

Bashkim Alibali - Letër Në Kufi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Letër Në Kufi".
3. Video është e këngës "Letër Në Kufi", por nuk këndohet nga Bashkim Alibali.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bashkim Alibali:


Komente 0