A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Bashkim Alshiqi - Digje Kalle


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/08/2019

2019-08-13T20:21:19

Këngë e albumit:

"Merrma Zemrën"Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Digje Kalle" kënduar nga Bashkim Alshiqi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Digje Kalle".
Videoklipi nga Bashkim Alshiqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019