Bay T
Bay T

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Bay T është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, hip-hop dhe R&B. Më datë 16 Shtator 2020, Bay T publikon videoklipin "Ti". Muzika e këngës u punua nga Buci (TiKTaK), ndërsa teksti u shkrua nga Bay T. Produksioni audio u realizua nga Buci (TiKTaK). Më datë 18 Tetor 2020, Bay T publikon videoklipin "Amore". Teksti i këngës u shkrua nga Bay T. Më datë 3 Janar 2021, Bay T publikon videoklipin "Jom Merzit", në bashkëpunim me Bucin. Më datë 7 Nëntor 2021, Bay T publikon videoklipin "A Vun?". Teksti i këngës...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0