Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beatles - All I've Got To Do Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Whenever I want you around, yeah
All I gotta do
Is call you on the phone
and you'll come running home, yeah
That's all I gotta do.

And when I, I wanna kiss you, yeah
All I gotta do
Is whisper in your ear
the words you long to hear
and I'll be kissing you

And the same goes for me
whenever you want me at all
I'll be here yes I will
whenever you call
You just gotta call on me, yeah
you just gotta call on me

And when I, I wanna kiss you, yeah
All I got to do
Is call you on the phone
and you'll come running home, yeah
That's all I gotta do.

And the same goes for me
whenever you want me at all
I'll be here, yes I will
whenever you call
You just gotta call on me
you just gotta call on me.

Oh, you just gotta call on mePublikimi: 01/01/2007


0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Beatles:


Komente mbi këtë këngëBeatles - All I've Got To Do
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "All I've Got To Do".
3. Video është e këngës "All I've Got To Do", por nuk këndohet nga Beatles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.