Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beatles - Some Other Guy Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ow!
Some other guy now, has taken my love away from me, oh now
Some other guy now, has taken away my sweet desire, oh now
Some other guy now, I just don't wanna hold my hand, oh now
I'm the lonely one
As long as I can feel all right

Some other guy is sippin' up the honey like a yellow dog, oh now
Some other guy now, has taken my love just like I'm gone, oh now
Some other guy now, has taken my love away from me, oh now
I'm the lonely one
As long as I can feel all right
Wo wo wo wo

Some other guy now, is makin' me very very mad, oh now
Some other guy now, is makin' my past seem oh so bad, oh now
Some othe guy now, she was the first girl I ever had, oh now
I'm the lonely one
As long as I can feel all right
Wo wo wo wo

I'm a-talkin' to you, right now, hey! Ow!


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Beatles:


Komente 0


Beatles - Some Other Guy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Some Other Guy".
3. Video është e këngës "Some Other Guy", por nuk këndohet nga Beatles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.