Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Beatles - The Honeymoon Song
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "The Honeymoon Song".
3. Video është e këngës "The Honeymoon Song", por nuk këndohet nga Beatles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Beatles - The Honeymoon Song  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00For goodness sake,
I've got the hippy hippy shake.
I've got the shake,
oh the hippy hippy shake.

Oo I can't keep still
with the hippy hippy shake.
I get my fill
with that hippy hippy shake.
Oo my babe,
auw the hippy hippy shake.

Well now you shake it to the left,
you shake it to the right.
Do the hippy shake shake
with all of your might.
And you shake.
Oh you shake.
Oo my babe.
Auw the hippy hippy shake.

Well now you shake it to the left,
you shake it to the right.
Do the hippy shake shake
with all of your might.
And you shake.
Yes you shake.
Oo my babe.
Auw the hippy hippy shake.
Au the hippy hippy shake.
Yeah the hippy hippy shake.
Oh yeah.


Më Shumë Këngë Nga Beatles:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë