Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beatles - Eleanor Rigby Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


FOR YOU BLUE
The Beatles

Because you're sweet and lovely, girl, I love you
Because you're sweet and lovely, girl, it's true
I love you more than ever, girl, I do
I want you in the morning, girl, I love you
I want you at the moment I feel blue
I'm living every moment, girl, for you

(Walk, walk cat, walk)
(Go, Johnny, go)
(Same old tale of blues)
(Elmo James got nothin' on this, baby)

I've loved you from the moment, I saw you
You looked at me that's all you had to do
I feel it now, I hope you feel it too
Because you're sweet and lovely, girl, I love you
Because you're sweet and lovely, girl, it's true
I love you more than ever, girl, I do

-------------------------------------------------Nuk kemi video për këtë këngë.


Beatles
Publikimi: 01/01/2007


Beatles - Eleanor Rigby
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eleanor Rigby".
3. Video është e këngës "Eleanor Rigby", por nuk këndohet nga Beatles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Beatles:


Komente 0