Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Beatles - A Day In Life  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00It`s more than three years ago
but it`s like the first day
When I got you to know
I just thought please stay.
There was just your hand
That took me
And you said come on
Let`s try
We met sometimes aand
Drank some coffee
And when you said goodye
You said: Take care of you
Whatever you do
Take care of youI think of you
When you heard the words
I love you
You were afraid you lose
Your freedom
But soon you said youLove me too
Words you never said
But you agreed them


Më Shumë Këngë Nga Beatles:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet