Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Beatles - Dizzy Miss Lizzie

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dizzy Miss Lizzie".
3. Video është e këngës "Dizzy Miss Lizzie", por nuk këndohet nga Beatles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Beatles - Dizzy Miss Lizzie  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00You make me dizzy, Miss Lizzie
The way you rock'n'roll
You make me dizzy, Miss Lizzie
When we do the stroll
Come on, Miss Lizzie
Love me 'fore I grow too old
Come on, give me fever
Put your little hand in mine
You make me dizzy, dizzy Lizzie
Oh girl, you look so fine
Just a-rockin' and a-rollin'
Girl I said I wish you were mine
You make me dizzy, Miss Lizzie
When you call my name
O-o-o-o-oh baby
Say you're driving me insane
Come on, come on, come on, come on baby
I want to be your lover man
Run and tell your mama
I want you to be my bride
Run and tell your brother
Baby, don't run and hide
You make me dizzy, Miss Lizzie
Girl I want to marry you
Come on, give me fever
Put your little hand in mine, girl
You make me dizzy, dizzy Lizzie
Girl, you look so fine
You're just a-rockin' and a-rollin'
Oh I said I wish you were mine


Më Shumë Këngë Nga Beatles:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet