Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beatles - Golden Slumbers Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Once there was a way,...
To get back homeward.

Once there was a way..
To get back home.

Sleep, pretty darling,
Dot not cry
And I will sing a lullaby.

Golden slumbers,....
Fill your eyes
Smiles await you when you rise
Sleep pretty darling
Do not cry
And I will sing a lullaby.

Once there was a way
To get back homeward

Once there was a way
To get back home

Sleep, prety darling
Do not cry
And I will sing a lullaby.Nuk kemi video për këtë këngë.


Beatles
Publikimi: 01/01/2007


Beatles - Golden Slumbers
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Golden Slumbers".
3. Video është e këngës "Golden Slumbers", por nuk këndohet nga Beatles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Beatles:


Komente 0