A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Beatles - I Need You


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

You don t realize how much I need you,
love you all the time
and never leave you.
Please come on back to me.
I m lonely as can be.
I need you.
Said you had a thing or two to tell me.
How was I to know
you would upset me?
I didn t realize
as I looked in your eyes
You told me, oh yes, you told me you don t want my lovin anymore.
That s when it hurt me and feeling like this
I just can t go on anymore.
Please remember how I feel about you,
I could never really live without you.
So, come on back and see
just what you mean to me.
I need you. (repeat)
I need you.
I need you.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019