Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Beatles - What Goes On

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "What Goes On".
3. Video është e këngës "What Goes On", por nuk këndohet nga Beatles.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Beatles - What Goes On  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00I ve got a word or two
To say about the things that you do
You re telling all those lies
About the good things that we can have
If we close our eyes

Do what you want to do
And go where you re going to
Think for yourself
Cause I won t be there with you

I left you far behind
The ruins of the life that you had in mind
And though you still can t see
I know your mind s made up
You re gonna cause more misery

Do what you want to do
And go where you re going to
Think for yourself
Cause I won t be there with you

Although your mind s opaque
Try thinking more if just for your own sake
The future still looks good
And you ve got time to rectify
All the things that you should

Do what you want to do
And go where you re going to
Think for yourself
Cause I won t be there with you

Do what you want to do
And go where you re going to
Think for yourself
Cause I won t be there with you
Think for yourself
Cause I won t be there with youWhat goes on in your heart?
What goes on in your mind?
You are tearing me apart
When you treat me so unkind
What goes on in your mind

The other day I saw you
As I walked along the road
But when I saw him with you
I could feel my future fold
It s so easy for a girl like you to lie
Tell me why

What goes on in your heart?
What goes on in your mind?
You are tearing me apart
When you treat me so unkind
What goes on in your mind

I met you in the morning
waiting for the tides of time
But now the tide is turning
I can see that I was blind
It s so easy for a girl like you to lie
Tell me why
What goes on in your heart?

I used to think of no on else
But you were just the same
You didn t even think of me
As someone with a name
Did you mean to break my heart and watch me die
Tell me why

What goes on in your heart?
What goes on in your mind?
You are tearing me apart
When you treat me so unkind
What goes on in your mind
In your mind
In your mind


Më Shumë Këngë Nga Beatles:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet