Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  147
 • Emri i Vërtetë:
 • Shpëtim Hajdini
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Bebe është një këngëtar. Shpetim Hajdini, qe ndryshe nga te tjeret njihet edhe si BEBE. Ndonese nuk eshte kengetar i njohur. Por nqs se e shofim nga ana e arstistit ka arritur qe zemrat, e publikut ti marr shume shpejt. Shpetimi per dallim nga tjeret, eshte shum ndryshe etj. Bebe gjithashtu njihet si nje nder vlogeret me te medhenj ne Kosove. Ai bën vlog per jeten e tij te perditshme apo diqka interesante. Beben pati ndihme nga miqte dhe familjart e tij për të arritur de...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Komente

2 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (7)

1
7
1
0
0
1
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Megi (Mergim Jusufi)

Big Flaw

Gjend

Bejuos

Virus

Arba-G

King

Loyal Man

Da Freak

Mafia

Tags: Bebe, Shpetim Hajdini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet