TEKSTESHQIP

Bedi & Albana Syla
Moj Dashni
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Dashni" kënduar nga Bedi & Albana Syla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 12 Shtator 2014, Bedi & Albana Syla publikojnë videoklipin "Moj Dashni". Videoklipi u prodhua nga Arboni.