Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Albana Syla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Albana Syla është një këngëtare e njohur. Në Qershor 2004, Albana Syla merr pjesë në PoliFest 2004 me këngën "Une Dhe Ti". Në Qershor 2005, Albana Syla merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Prind I Endrrave Te Mia". Më datë 12 Shtator 2014, Bedi & Albana Syla publikojnë videoklipin "Moj Dashni". Videoklipi u prodhua nga Arboni. Në vitin 2014, Bedi & Albana Syla publikojnë albumin "Nise Dasmen"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareNise Dasmen (2014)

Ma E Fort Se Kurre


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Luljeta Kuraja

Gledis

Lili

Meda (Nurimeda Kamberi)

Zaide Misini

Sevi

Mimoza Selimi

Liliana Kanina

Jorida Zaimaj

Yllka Berisha

Tags: Albana Syla, Albana Sula, Albiana Syla, Albana Syla Fazliu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet