Bedri Hoxha
Bedri Hoxha

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Bedri Hoxha është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo baladë popullore. Më datë 9 Tetor 2021, Bedri Hoxha publikon videoklipin "Ty Të Dua". Muzika e këngës u punua nga Shpeta Sound, ndërsa teksti u shkrua nga Bedri Hoxha....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0