Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bedri Karaxha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
Bedri Karaxha është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Burim Bedrolli

Nuredin Gashi

Qamil Imeri

Bahri Rashiti

Sherif Orllati

Rrahman Hasani

Afrim Gashi

Fetah Bajgora

Shaban Demaj

Bajram Gashi

Tags: Bedri Karaxha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet