Më mbaj mend (për 1 muaj)

Behar Islami

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Behar Islami është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1966, Behar Islami merr pjesë në Festivali I 5-Të Në Rtsh me këngën "Fshati Im I Dashur"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Aranit Kola

Petrit Dobjani

Kristaq Lena

Kastriot Ago

Laurin Dezdari

Mimi

Sazan Mecani

Romeo Zeqollari

Gëzim Shkreli

Sotir Afezolli

Tags: Behar Islami


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet