Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Behar Islami - Fshati Im I Dashur  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Festivali I 5-Të Në Rtsh

Komente

Asnjë Koment

01/12/1966

1966-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Fshati Im I Dashur" kënduar nga Behar Islami.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet