Më mbaj mend (për 1 muaj)

Behare Shala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40
 • Vendlindja:
 • Suharekë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 39 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Behare Shala është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Ajo ka filluar te merret me muzike qe nga mosha e re 12 vjeqare. Ajo ka studiuar fakultetin juridik si dhe njeh mire gjuhen franceze. Kenga e saj me e pelqyera deri me tash eshte "Ne tren per Perzeren". Në vitin 2011, Behare Shala publikon albumin "Jabanxhiu". Më datë 15 Tetor 2020, Behare Shala publikon videoklipin "Ma E Sakt Se Ora". Muzika e këngës u punua nga Alldin Sallahi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Profili

Facebook

Komente

2 🔥Jabanxhiu (2011)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Aferdita Bajrami

Amarda Arkaxhiu

Aurora Susuri

Ilire Marevci

Jehona Sopi

Besa Morina

Drenusha Latifi

Fitore Gjonbalaj

Shqiponja Muhaxheri

Diellza Kolgeci

Tags: Behare Shala


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet